Juridinio asmens identifikatoriai: LEI kodo pratęsimas - Baltic LEI
Nuo 2018 sausio 3 d. LEI kodas yra privalomas visiems juridiniams asmenims, norintiems prekiauti vertybiniais popieriais.

Juridinio asmens identifikatoriai: LEI kodo pratęsimas

Baltic LEI - LEI koodi uuendamine

Juridinio asmens identifikatoriai: LEI kodo pratęsimas


Kiekvienas LEI kodas yra išduodamas 1 metams ir turi būti pratęsiamas kasmet.

Labai svarbu atskirti informaciją apie LEI kodo pratęsimą ir duomenų pakeitimą, susijusį su LEI.

  • Duomenų pakeitimas reiškia duomenų atnaujinimą GLEIF duomenų bazėje

Pasikeitus Jūsų įmonės duomenims, juos reikia atnaujinti ir pateikti paslaugos tiekėjui. Jūs galite tai padaryti bet kokiu, neįtakodami savo įmonės LEI kodo galiojimo. Mūsų tinklapyje Jūsų duomenys pakeičiami nemokamai.

  • LEI kodo pratęsimas reiškia LEI kodo galiojimo pratęsimą

Kada Jūs pratęsiate savo LEI kodą, tikslus duomenų patvirtinimas GLEIF duomenų bazėje tampa šio proceso dalimi. Jūsų LEI kodo pratęsimas taip pat reiškia jo galiojimo pratęsimą. Kadangi trečioms šalims yra mokamos įmokos ir patiriamos administracinės išlaidos, LEI kodo pratęsimas yra apmokestinamas įmoka.

Kasmetinis LEI kodo pratęsimas yra būtinas, kad įmonės duomenys  išliktų naujausi GLEIF duomenų bazėje. Kadangi šia informacija naudojasi bankai, finansinės institucijos ir kitos institucijos, kad galėtų identifikuoti įmones, sudarančias finansinius sandorius tarptautinėje rinkoje, labai svarbu užtikrinti šių duomenų tikslumą.

Įmonės negali atnaujinti arba pakeisti duomenų GLEIF duomenų bazėje. Todėl josmprivalo naudoti paslaugos tiekėją LOU- vietos vykdomąjį padalinį. LOU patikrins pateiktus duomenis , kurie turi atitikti GlEIF fondo reikalavimus prieš duomenų atnaujinimą GLEIF duomenų bazėje. Tai skatina aukštą duomenų kokybę ir patikimumą.

LEI kodo pratęsimas

GLEIF duomenų bazė leidžia pratęsti LEI kodo galiojimą 12 mėnesių laikotarpiui. Svarbu atkreipti dėmesį, kad jei Jūsų kodas yra pratęsiamas daugiau nei prieš 2 mėnesius iki galiojimo pabaigos , pratęsimo laikotarpis nebus pridedamas prie kodo galiojimo pabaigos laiko. LEI kodas galios tik 12 mėnesių nuo pratęsimo datos. Tai reiškia, kad Jūsų įmonės LEI nustos galioti anksčiau.Jūs sumokėsite daugiau už sumažintą galiojimo laiką. Todėl svarbu nesupainioti proceso, kada Jūs keičiate duomenis, susijusius su savo LEI kodu, (ši paslauga nemokama) ir pratęsiate LEI kodo galiojimo laiką (už mokestį).

Mūsų duomenų bazė automatiškai tikrina LEI kodo galiojimą prieš pateikiant paraišką jo pratęsimui tinkamu laiku. Tai padeda mūsų klientams sutaupyti pinigų ir laiko.

,,Baltic LEI‘‘ duomenų bazė yra susijusi su komerciniu registru, GLEIF duomenų baze ir mūsų vietiniu vykdomuoju padaliniu (LOU).

Naudojant ,,Baltic LEI‘‘ duomenų bazę, galima pratęsti Jūsų kodo galiojimą bet kuriuo metu iki penkerių metų galiojimo.Kol Jūsų kodo galiojimas nepasibaigs, mūsų automatizuota duomenų bazė neišsiųs kodo pratęsimo prašymo į GLEIF duomenų bazę.

Be to, mūsų komercinio registro integracija suteikia mums galimybę automatiškai patikrinti skirtumus tarp komercinio registro ir GLEIF duomenų bazės. Jūs būsite informuotas apie nesutapimus, ir mes automatiškai atnaujinsime duomenis GLEIF duomenų bazėje.

Kartą per metus mes prašome savo klientų atnaujinti duomenis, susijusius su jų LEI kodu ir patvirtinti jo tikslumą. Naudojantis ,,BalticLEI‘‘ paslaugomis, šie duomenų atnaujinimai yra nemokami.

Prašome atkreipti dėmesį, kad mes galime pratęsti ir atnaujinti LEI kodus, kuriuos mes tvarkome.Kodo perkėlimas į mūsų administruojamus duomenis yra lengvas ir nemokamas procesas. Daugiau informacijos apie LEI kodo perkėlimą galite rasti čia.

,,Baltic LEI‘‘ stebi Jūsų LEI kodų galiojimo datas ir praneš Jums, kada Jums reikia pratęsti savo LEI. Mūsų sumaniai sukurta sistema leidžia pasiūlyti LEI kodų pratęsimus iki penkerių metų laikotarpio.Ši pasirinkimo teisė yra patogi įmonėms, kurioms reikia LEI kodo ilgesniam laikui. Sudarydami sutartis ilgesniam laikotarpiui, sutaupote pinigus ir laiką!

Jūsų LEI kodo galiojimo patikrinimas

Jūsų kodo galiojimas gali būti patikrintas GLEIF duomenų bazėje bet kuriuo metu. Turėdami LEI kodą, Jūs galite išvengti atidėliojimų arba problemų, susijusių su finansinių institucijų patikrinimu prieš atliekant transakciją. Jūs galite pasitikrinti Jūsų LEI kodo galiojimą čia.